Вшановуємо захисників і захисниць України

У Перечинському професійному ліцеї пройшов тиждень присвячений вшануванню захисників і захисниць України. Для вшанування героїв національно-визвольного руху, героїзму й мужності сучасних захисників суверенітету України та зміцненню патріотичного духу для здобувачів освіти в Перечинському професійному ліцеї було проведено ряд заходів (у режимі онлан).  Викладач Захисту України Еріка Гудак провела просвітницько-патріотичний захід «Одна дата – чотири свята».   Під час виховного заходу здобувачі освіти дізналися про історію та традиції козацтва, про створення та діяльність Української повстанської армії, декламували вірші, слухали патріотичні пісні та обговорювали цінності, за які воюють сучасні захисники та захисниці у російсько-українській війні.

Бібліотекар навчального закладу Оксана Кость разом з класними керівниками провела Урок звитяги «Сила нескорених». Під час заходу Оксана Миколаївна  обговорила з учнями історію Дня захисників і захисниць України, взаємозв’язок між різними поколіннями борців за Україну та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих героїв, серед яких і випускники Перечинського професійного ліцею, що віддали життя за свободу та суверенітет нашої держави.

Дякуємо захисникам і захисницям України, які борються за незалежність нашої держави.   Вклоняємося перед їх мужністю та патріотизмом. Бажаємо міцного здоров’я та перемоги над загарбниками. Все буде Україна!

Також здобувачі освіти прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Захисники та захисниці України» від проєкту «На Урок» та здобули призові місця.

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x