Дебальцеве очима очевидців …

У лютому 2015 року увесь світ спостерігав, як з Дебальцівського плацдарму на підбитих машинах або пішки, із пораненими на руках виходили українські бійці.
За виходом стежив і Володимир Путін, який за кілька днів до цього у Мінську намагався переконати лідерів Франції й Німеччини, що тисячі українських бійців знаходяться в оточенні й мають скласти зброю.
Путін хотів використати Дебальцеве під час переговорів чотирьох лідерів у Мінську. Вихід бійців не дав йому це зробити.
Суперечки про події січня-лютого 2015 року тривають і досі. В боях за Дебальцівський плацдарм брали участь бійці 128 окремої гірсько-піхотної бригади і наш колега – майстер виробничого навчання Зизич Михайло Васильович, який поділився спогадами про ті важкі дні.

У тих боях брали участь і наші випускники: Іван Лешко, Тарас Журах, Руслан Скрип, Роман Курилич. Про підтримку і переживання за їх долю поділилась спогадами з учасниками відеозустрічі заступник директора Марта Герич.

Під час зустрічі було продемонстровано презентацію з хронологією подій січня-лютого 2015 р.

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Слюсар зі складання металевих конструкцій, електрогазозварник». Одним з питань було обговорення та підготовка матеріалів для участі в ІІ обласному конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

25 грудня члени гуртка Фінансова грамотність відкрили останнідверцята різдвяного адвент-календаря в онлайн-форматі, створеногоНаціональним банком України. Кожного дня з 1 до 25 грудня здобувачіосвіти відкривали дверцята, дізнавались цікаву і корисну інформацію зфінансової грамотності та перевіряли отримані знання, виконуючирізноманітні завдання.Адвент-календар наповнений всілякими матеріалами: відеороликами тамайстер-класами, вікторинами Kahoot та фінансовим кросвордом, онлайн-пазлами та розмальовками, і, навіть, рецептом новорічного […]

Перемога наша!

Оголошено підсумки обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст» (наказ НМЦ ПТО у Закарпатській області № 19 від 01.12.2022 р.) І місце – здобувачі освіти з професії швачка Перечинського професійного ліцею, за проєкт “Апсайклінг – нове життя старим речам” (керівник проєкту – викладач біології та екології Малакеєва О.В.) Щиро дякуємо здобувачам освіти, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x