Дивовижна професія столяр будівельний, тесляр!

А чи доводилося вам спостерігати за їх роботою? Це таки справжнє диво! Адже на наших очах дерево оживає, набирає потрібної форми й готове служити людям довго і надійно.

Докорінно змінилося і промислове виготовлення виробів. Тут застосовуються сучасні методи роботи, матеріали для оздоблення, прогресивні монтажні засоби, різноманітні фарби, лаки, клеєві розчини.

Дехто вважає, що стати столяром не дуже важко. Мовляв, береш рубанок чи стамеску і через деякий час у твоїх руках з’являється потрібний виріб: меблі, дерев’яна тара, спортивний інвентар та ін.

Професія столяр будівельний, тесляр  не втрачає своєї актуальності і в наш час. Будь-яке будівництво не може обійтися без умілих рук столяра чи тесляра. На Закарпатті, де завжди було багато деревини, ця професія славиться особливо.

Іван Корпанець,  Іван Бобай та Михайло  Зизич – педагоги, які здійснюють підготовку фахівців даного напрямку в Перечинському професійному ліцеї. Передають своїм учням не тільки навички і вміння, а й любов до професії. Деревина в їхніх руках перетворюється на чудові вироби для нашого побуту.

Зизич М.В. боронить нас від ворога з перших днів російської агресії. 

Цьогоріч, 19 березня, виповнюється 93 роки  Ліні Василівні Костенко – письменниці, чиє гостре перо заворожує українців своєю правдивістю та патріотизмом. З нагоди відзначення свята, викладачі-філологи Олеся Гарайдич та Оксана Ганич провели урок у формі літературної кав’ярні, присвячений Ліні Костенко, творами якої зачитується вся країна. З метою поглиблення знань учнів про  Ліну Василівну Костенко, викладачі акцентували […]

З метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти в бібліотеці нашого ліцею було проведено літературний ярмарок “Як ми знаємо Шевченка?” Цей захід мав на меті популяризувати творчість видатного українця Т. Г. Шевченка, довести її актуальність, сприяти формуванню інтересу до особистості Кобзаря, до […]

Здобувачі освіти навчальних груп І та ІІ курсів ліцею долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Шевченко в серці кожного українця”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x