Дивовижна професія столяр будівельний, тесляр!

А чи доводилося вам спостерігати за їх роботою? Це таки справжнє диво! Адже на наших очах дерево оживає, набирає потрібної форми й готове служити людям довго і надійно.

Докорінно змінилося і промислове виготовлення виробів. Тут застосовуються сучасні методи роботи, матеріали для оздоблення, прогресивні монтажні засоби, різноманітні фарби, лаки, клеєві розчини.

Дехто вважає, що стати столяром не дуже важко. Мовляв, береш рубанок чи стамеску і через деякий час у твоїх руках з’являється потрібний виріб: меблі, дерев’яна тара, спортивний інвентар та ін.

Професія столяр будівельний, тесляр  не втрачає своєї актуальності і в наш час. Будь-яке будівництво не може обійтися без умілих рук столяра чи тесляра. На Закарпатті, де завжди було багато деревини, ця професія славиться особливо.

Іван Корпанець,  Іван Бобай та Михайло  Зизич – педагоги, які здійснюють підготовку фахівців даного напрямку в Перечинському професійному ліцеї. Передають своїм учням не тільки навички і вміння, а й любов до професії. Деревина в їхніх руках перетворюється на чудові вироби для нашого побуту.

Зизич М.В. боронить нас від ворога з перших днів російської агресії. 

Цього року, 1 жовтня, відзначаємо три знаменні свята: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника і захисниці України, відзначення Дня працівників освіти, тому таку подію ми не могли оминути. У цей осінній святковий день у ліцеї пройшов захід у формі вітального інтегрованого уроку з різними формами навчальної і виховної роботи: співи, танці, коломийки, […]

14 вересня, для здобувачів освіти навчального закладу, начальник Перечинського відділу Ужгородської філії Закарпатського ОЦЗ Надія Аркайкіна та провідний фахівець з питань зайнятості Руслана Попович Перечинської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості презентували Всеукраїнську програму ментального здоров’я “Ти як?” і провели тренінг з розвитку навичок на тему: «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях”. […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x