Заняття «Конфлікт інтересів»

Що таке конфлікт інтересів? Як застерегтися від його виникнення? Які правові механізми запобігають конфлікту інтересів або забезпечують його врегулювання в разі виникнення?

Дотримуватись вимог у сфері конфлікту інтересів легко, якщо розуміти, що це таке, й знати як правильно врегулювати конфлікт інтересів, якщо він виник.

У продовження запланованого Тижня доброчесності викладач Мирослава Попович провела заняття «Конфлікт інтересів». Адже дуже важливим є формування у підростаючого покоління цілісної системи вмінь і навичок дослідження суспільних проблем, пропонування способів їх розв’язання, проведення аналізу та оцінювання суспільних явищ, процесів і тенденцій у державі та світі.

Також в рамках Тижня серед груп ІІ курсу був проведений веб-квест «Павутина корупційних схем», що має на меті розширити та поглибити теоретичні знання учнів про явище корупції, її види, причини виникнення та наслідки корупційної діяльності як для однієї людини, так і для суспільства в цілому. Гравці зможуть стати відповідальними та усвідомленими, розвинути навички критичного мислення та позицію щодо несприйняття корупції в сучасному світі.

Перемогу здобула команда групи 22 «Чесність». Вітаємо хлопців!

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x