Заняття «Конфлікт інтересів»

Що таке конфлікт інтересів? Як застерегтися від його виникнення? Які правові механізми запобігають конфлікту інтересів або забезпечують його врегулювання в разі виникнення?

Дотримуватись вимог у сфері конфлікту інтересів легко, якщо розуміти, що це таке, й знати як правильно врегулювати конфлікт інтересів, якщо він виник.

У продовження запланованого Тижня доброчесності викладач Мирослава Попович провела заняття «Конфлікт інтересів». Адже дуже важливим є формування у підростаючого покоління цілісної системи вмінь і навичок дослідження суспільних проблем, пропонування способів їх розв’язання, проведення аналізу та оцінювання суспільних явищ, процесів і тенденцій у державі та світі.

Також в рамках Тижня серед груп ІІ курсу був проведений веб-квест «Павутина корупційних схем», що має на меті розширити та поглибити теоретичні знання учнів про явище корупції, її види, причини виникнення та наслідки корупційної діяльності як для однієї людини, так і для суспільства в цілому. Гравці зможуть стати відповідальними та усвідомленими, розвинути навички критичного мислення та позицію щодо несприйняття корупції в сучасному світі.

Перемогу здобула команда групи 22 «Чесність». Вітаємо хлопців!

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Слюсар зі складання металевих конструкцій, електрогазозварник». Одним з питань було обговорення та підготовка матеріалів для участі в ІІ обласному конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

25 грудня члени гуртка Фінансова грамотність відкрили останнідверцята різдвяного адвент-календаря в онлайн-форматі, створеногоНаціональним банком України. Кожного дня з 1 до 25 грудня здобувачіосвіти відкривали дверцята, дізнавались цікаву і корисну інформацію зфінансової грамотності та перевіряли отримані знання, виконуючирізноманітні завдання.Адвент-календар наповнений всілякими матеріалами: відеороликами тамайстер-класами, вікторинами Kahoot та фінансовим кросвордом, онлайн-пазлами та розмальовками, і, навіть, рецептом новорічного […]

Перемога наша!

Оголошено підсумки обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст» (наказ НМЦ ПТО у Закарпатській області № 19 від 01.12.2022 р.) І місце – здобувачі освіти з професії швачка Перечинського професійного ліцею, за проєкт “Апсайклінг – нове життя старим речам” (керівник проєкту – викладач біології та екології Малакеєва О.В.) Щиро дякуємо здобувачам освіти, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x