Ми подолаєм тебе, враже, рідним словом!

Нація повинна боронити свою мову більше,

 ніж навіть свою територію…

Леся Українка

Ми подолаєм тебе, враже, рідним словом! Саме під таким гаслом у нашому закладі пройшов захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого.

Весь захід був насичений цікавими мовними родзинками. Приємно усвідомлювати, що наші учні не лише підвищують рівень знань з української мови, але і цікавляться її історією походження та розвитком культурної спадщини, адже мова – найсильніший інструмент збереження нації.

Під керівництвом викладачів-словесників Оксани Ганич та Олесі Гарайдич усі учасники заходу були залучені у флешмобі та грі «Мовознавчий турнір», де мали змогу позмагатися в ерудованості.

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд.

Цьогоріч, 19 березня, виповнюється 93 роки  Ліні Василівні Костенко – письменниці, чиє гостре перо заворожує українців своєю правдивістю та патріотизмом. З нагоди відзначення свята, викладачі-філологи Олеся Гарайдич та Оксана Ганич провели урок у формі літературної кав’ярні, присвячений Ліні Костенко, творами якої зачитується вся країна. З метою поглиблення знань учнів про  Ліну Василівну Костенко, викладачі акцентували […]

З метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти в бібліотеці нашого ліцею було проведено літературний ярмарок “Як ми знаємо Шевченка?” Цей захід мав на меті популяризувати творчість видатного українця Т. Г. Шевченка, довести її актуальність, сприяти формуванню інтересу до особистості Кобзаря, до […]

Здобувачі освіти навчальних груп І та ІІ курсів ліцею долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Шевченко в серці кожного українця”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x