Подяка БФ «Фонду Фреда в Україні»

Сьогодні, 13 грудня 2021 року, в Перечинський професійний ліцей завітали представники БФ «Фонду Фреда в Україні» з подарунками.

Протягом п’ятнадцяти років ця організація підтримує наш заклад та допомагає вирішувати  проблемні питання.

Завдяки допомозі Фонду створено комп’ютерний клас, проведено капітальний ремонт в кімнатах у гуртожитку, де проживають учні, з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та учні із віддалених сіл району.

        Щороку Ян Ебелчиш ,  голова правління благодійного БФ  «Фонд Фреда в Україні»,  директор фонду  Василь Коба, координатор – Олеся  Белей,   надають спонсорську допомогу, а саме: одяг для дітей, телевізори, комп’ютери, пральна машина,  електричні бойлери.

Висловлюємо  щиру подяку усім працівникам Фонду і зокрема Яну Ебелчишу, Василю Кобі та Олесі Белей.

Користуючись нагодою, щиро вітаємо всіх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами. Бажаємо благодаті і здоров’я. Хай у Ваших серцях ніколи не згасає доброта та любов.

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x