Подяка БФ «Фонду Фреда в Україні»

Сьогодні, 13 грудня 2021 року, в Перечинський професійний ліцей завітали представники БФ «Фонду Фреда в Україні» з подарунками.

Протягом п’ятнадцяти років ця організація підтримує наш заклад та допомагає вирішувати  проблемні питання.

Завдяки допомозі Фонду створено комп’ютерний клас, проведено капітальний ремонт в кімнатах у гуртожитку, де проживають учні, з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та учні із віддалених сіл району.

        Щороку Ян Ебелчиш ,  голова правління благодійного БФ  «Фонд Фреда в Україні»,  директор фонду  Василь Коба, координатор – Олеся  Белей,   надають спонсорську допомогу, а саме: одяг для дітей, телевізори, комп’ютери, пральна машина,  електричні бойлери.

Висловлюємо  щиру подяку усім працівникам Фонду і зокрема Яну Ебелчишу, Василю Кобі та Олесі Белей.

Користуючись нагодою, щиро вітаємо всіх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами. Бажаємо благодаті і здоров’я. Хай у Ваших серцях ніколи не згасає доброта та любов.

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Слюсар зі складання металевих конструкцій, електрогазозварник». Одним з питань було обговорення та підготовка матеріалів для участі в ІІ обласному конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

25 грудня члени гуртка Фінансова грамотність відкрили останнідверцята різдвяного адвент-календаря в онлайн-форматі, створеногоНаціональним банком України. Кожного дня з 1 до 25 грудня здобувачіосвіти відкривали дверцята, дізнавались цікаву і корисну інформацію зфінансової грамотності та перевіряли отримані знання, виконуючирізноманітні завдання.Адвент-календар наповнений всілякими матеріалами: відеороликами тамайстер-класами, вікторинами Kahoot та фінансовим кросвордом, онлайн-пазлами та розмальовками, і, навіть, рецептом новорічного […]

Перемога наша!

Оголошено підсумки обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст» (наказ НМЦ ПТО у Закарпатській області № 19 від 01.12.2022 р.) І місце – здобувачі освіти з професії швачка Перечинського професійного ліцею, за проєкт “Апсайклінг – нове життя старим речам” (керівник проєкту – викладач біології та екології Малакеєва О.В.) Щиро дякуємо здобувачам освіти, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x