Справний автомобіль – безпека руху та життя

Автомобілів  на дорозі зараз дуже багато, без них просто все зупиниться, і настане колапс. Зустрічі, поїздки, щоденні пересування та перевезення вантажів – це все вже стало рутиною. Відповідно, транспортні засоби піддаються великим навантаженням та виходять з ладу. І як тільки це сталося, весь графік летить під укіс, і ми стаємо практично безпорадними. 

Тому, професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів» (в народі – автослюсар) є і буде затребуваною.

Перечинський професійний ліцей надає освітні послуги з  підготовки фахівців з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних  засобів, рихтувальник кузовів.”  У коло обов’язків автослюсаря входить:

  • вміння користуватися спеціальним обладнанням та проведення діагностики стану автомобіля;
  • огляд машини і виявлення поломок;
  • техобслуговування і ремонт.

Це  відповідальна професія, адже від того, як буде проведено ремонт  залежить здоров’я і життя клієнта.

Важливим у підготовці кваліфікованих робітників є теоретична складова, яку в ліцеї здійснює досвідчений викладач та фахівець автосправи  Василь Мешко.

Цього навчального року групу першого курсу з даної спеціальності очолили майстри виробничого навчання Павло Дудаш  та молодий педагог, наш випускник Валентин Лешанич.   Павло Павлович вчить першокурсників не тільки ремонтувати транспортні засоби, усувати  нескладні неполадки, а й передає досвід викладацької роботи молодому поколінню. 

Поряд з досвідченими майстрами виробничого навчання працюють молоді педагоги, а саме Іван Шикула,  майстер  автослюсарів другого курсу.  Іван Віталійович намагається не тільки сам постійно підвищувати свою кваліфікацію, а й  вчить учнів оволодівати діагностичним обладнанням, знати «назубок» основні складові одиниці і агрегати автомобілів.

Іван Мошак  веде виробниче навчання у третьокурсників, які вже чітко розуміють своє покликання і вдосконалюють навички по складовій професії – рихтувальник кузовів, а це вміння якісно виконувати  відновлювальний ремонт складових одиниць кузовів автомобілів. Сергій Керецман,  майстер виробничого навчання автослюсарів – третьокурсників – наш колишній учень, а сьогодні – колега-педагог і захисник.

День Збройних Сил України — це свято на честь тих, хто нині захищаєтериторію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Українськоїдержави, це день коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість занаших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних  Сил України в нашомузакладі проведено національно-патріотичний урок “Збройні Сили України –слава, гордість, міць […]

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція«16 днів проти насильства».Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двохактуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству таторгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ,громадських організацій заради захисту прав людини.Офіційно, цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН 1999року, але відзначати його почали з 1981 року – […]

Вже понад кілька десятків років у календарі свят 5 грудня позначене якМіжнародний день волонтера – людей, які мають організаторський талант ічуйне серце, тих у кого не буває чужого болю, чужого горя та чужих дітей.Для українців це особливе свято, оскільки наймасовішим волонтерськийрух став після Революції Гідності, окупації росією Криму та воєнних дій наДонбасі. Після повномасштабного вторгнення […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x