Справний автомобіль – безпека руху та життя

Автомобілів  на дорозі зараз дуже багато, без них просто все зупиниться, і настане колапс. Зустрічі, поїздки, щоденні пересування та перевезення вантажів – це все вже стало рутиною. Відповідно, транспортні засоби піддаються великим навантаженням та виходять з ладу. І як тільки це сталося, весь графік летить під укіс, і ми стаємо практично безпорадними. 

Тому, професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів» (в народі – автослюсар) є і буде затребуваною.

Перечинський професійний ліцей надає освітні послуги з  підготовки фахівців з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних  засобів, рихтувальник кузовів.”  У коло обов’язків автослюсаря входить:

  • вміння користуватися спеціальним обладнанням та проведення діагностики стану автомобіля;
  • огляд машини і виявлення поломок;
  • техобслуговування і ремонт.

Це  відповідальна професія, адже від того, як буде проведено ремонт  залежить здоров’я і життя клієнта.

Важливим у підготовці кваліфікованих робітників є теоретична складова, яку в ліцеї здійснює досвідчений викладач та фахівець автосправи  Василь Мешко.

Цього навчального року групу першого курсу з даної спеціальності очолили майстри виробничого навчання Павло Дудаш  та молодий педагог, наш випускник Валентин Лешанич.   Павло Павлович вчить першокурсників не тільки ремонтувати транспортні засоби, усувати  нескладні неполадки, а й передає досвід викладацької роботи молодому поколінню. 

Поряд з досвідченими майстрами виробничого навчання працюють молоді педагоги, а саме Іван Шикула,  майстер  автослюсарів другого курсу.  Іван Віталійович намагається не тільки сам постійно підвищувати свою кваліфікацію, а й  вчить учнів оволодівати діагностичним обладнанням, знати «назубок» основні складові одиниці і агрегати автомобілів.

Іван Мошак  веде виробниче навчання у третьокурсників, які вже чітко розуміють своє покликання і вдосконалюють навички по складовій професії – рихтувальник кузовів, а це вміння якісно виконувати  відновлювальний ремонт складових одиниць кузовів автомобілів. Сергій Керецман,  майстер виробничого навчання автослюсарів – третьокурсників – наш колишній учень, а сьогодні – колега-педагог і захисник.

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x