Справний автомобіль – безпека руху та життя

Автомобілів  на дорозі зараз дуже багато, без них просто все зупиниться, і настане колапс. Зустрічі, поїздки, щоденні пересування та перевезення вантажів – це все вже стало рутиною. Відповідно, транспортні засоби піддаються великим навантаженням та виходять з ладу. І як тільки це сталося, весь графік летить під укіс, і ми стаємо практично безпорадними. 

Тому, професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів» (в народі – автослюсар) є і буде затребуваною.

Перечинський професійний ліцей надає освітні послуги з  підготовки фахівців з професії “Слюсар з ремонту колісних транспортних  засобів, рихтувальник кузовів.”  У коло обов’язків автослюсаря входить:

  • вміння користуватися спеціальним обладнанням та проведення діагностики стану автомобіля;
  • огляд машини і виявлення поломок;
  • техобслуговування і ремонт.

Це  відповідальна професія, адже від того, як буде проведено ремонт  залежить здоров’я і життя клієнта.

Важливим у підготовці кваліфікованих робітників є теоретична складова, яку в ліцеї здійснює досвідчений викладач та фахівець автосправи  Василь Мешко.

Цього навчального року групу першого курсу з даної спеціальності очолили майстри виробничого навчання Павло Дудаш  та молодий педагог, наш випускник Валентин Лешанич.   Павло Павлович вчить першокурсників не тільки ремонтувати транспортні засоби, усувати  нескладні неполадки, а й передає досвід викладацької роботи молодому поколінню. 

Поряд з досвідченими майстрами виробничого навчання працюють молоді педагоги, а саме Іван Шикула,  майстер  автослюсарів другого курсу.  Іван Віталійович намагається не тільки сам постійно підвищувати свою кваліфікацію, а й  вчить учнів оволодівати діагностичним обладнанням, знати «назубок» основні складові одиниці і агрегати автомобілів.

Іван Мошак  веде виробниче навчання у третьокурсників, які вже чітко розуміють своє покликання і вдосконалюють навички по складовій професії – рихтувальник кузовів, а це вміння якісно виконувати  відновлювальний ремонт складових одиниць кузовів автомобілів. Сергій Керецман,  майстер виробничого навчання автослюсарів – третьокурсників – наш колишній учень, а сьогодні – колега-педагог і захисник.

Цього року, 1 жовтня, відзначаємо три знаменні свята: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника і захисниці України, відзначення Дня працівників освіти, тому таку подію ми не могли оминути. У цей осінній святковий день у ліцеї пройшов захід у формі вітального інтегрованого уроку з різними формами навчальної і виховної роботи: співи, танці, коломийки, […]

14 вересня, для здобувачів освіти навчального закладу, начальник Перечинського відділу Ужгородської філії Закарпатського ОЦЗ Надія Аркайкіна та провідний фахівець з питань зайнятості Руслана Попович Перечинської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості презентували Всеукраїнську програму ментального здоров’я “Ти як?” і провели тренінг з розвитку навичок на тему: «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях”. […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x