Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 листопада 2021 року  в Україні проходив ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, під гаслом #StreetsForLife#Love30.  Він присвячений обмеженню швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Перечинський професійний ліцей традиційно долучився до  проведення  Тижня, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю учнівської молоді та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. З планом проведення Тижня здобувачів освіти та педагогічний колектив ознайомила заступник директора з НВР Марта Герич.

16 листопада  2021 р. відбулося підведення підсумків та оголошення переможців  IV щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна». Фотороботи  учнів групи №22 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів» Михайло Нодь та Владислав Чулей відзначені сертифікатами про участь у цьому конкурсі (керівники проєктів Сергій Керецман та Еріка Гудак).

17 листопада здобувачі освіти та педагогічний колектив долучилися до  круглого столу “Безпечне освітнє середовище. Організаційні та навчально-методичні аспекти з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах” в онлайнформаті із Zoom-підключенням.

18 листопада, у рамках Тижня, бібліотекар навчального закладу Оксана Кость та викладач охорони праці Еріка Гудак провели  треніг «Безпека на дорозі – безпека життя».

19 листопада здобувачі освіти навчального закладу долучилися до проведення Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

 Протягом Тижня в бібліотеці ліцею діяла тематична виставка «Дорожні знаки для пішоходів».

29 вересня 2022 року виповнюється 81-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок  в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках. Ці трагічні події відомі як символ «Голокосту від куль» і нацистської  політики масового знищення населення. З метою вшанування жертв цієї події […]

29.09.2022 р. відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Швачка, кравець».  Розробка та проведення заходів з підвищення рівня освітнього процесу, обговорення питань теорії та практики, навчання та виховання, організація обміну досвідом роботи, впровадження досвіду кращих педагогів з даного напрямку, ознайомлення з новітніми виробничими технологіями, програмним інформаційно-комунікаційним забезпеченням, у тому числі мультимедійними навчальними засобами […]

28.09.2022 року викладач предмета «Спеціальне малювання» Марина ШЕЛЕПЕЦЬ провела відкритий урок на тему «Послідовність виконання замальовок робочих та творчих ескізів чоловічих штанів різних фасонів» у групі №33, з професії «Швачка, кравець» Будинок не зводять без проекту, а одяг не шиють без ескізу, адже виготовлення вбрання – процес творчий, тут важливо не тільки врахувати різні технічні […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x