Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 листопада 2021 року  в Україні проходив ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, під гаслом #StreetsForLife#Love30.  Він присвячений обмеженню швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Перечинський професійний ліцей традиційно долучився до  проведення  Тижня, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю учнівської молоді та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. З планом проведення Тижня здобувачів освіти та педагогічний колектив ознайомила заступник директора з НВР Марта Герич.

16 листопада  2021 р. відбулося підведення підсумків та оголошення переможців  IV щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна». Фотороботи  учнів групи №22 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів» Михайло Нодь та Владислав Чулей відзначені сертифікатами про участь у цьому конкурсі (керівники проєктів Сергій Керецман та Еріка Гудак).

17 листопада здобувачі освіти та педагогічний колектив долучилися до  круглого столу “Безпечне освітнє середовище. Організаційні та навчально-методичні аспекти з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах” в онлайнформаті із Zoom-підключенням.

18 листопада, у рамках Тижня, бібліотекар навчального закладу Оксана Кость та викладач охорони праці Еріка Гудак провели  треніг «Безпека на дорозі – безпека життя».

19 листопада здобувачі освіти навчального закладу долучилися до проведення Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

 Протягом Тижня в бібліотеці ліцею діяла тематична виставка «Дорожні знаки для пішоходів».

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Слюсар зі складання металевих конструкцій, електрогазозварник». Одним з питань було обговорення та підготовка матеріалів для участі в ІІ обласному конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

25 грудня члени гуртка Фінансова грамотність відкрили останнідверцята різдвяного адвент-календаря в онлайн-форматі, створеногоНаціональним банком України. Кожного дня з 1 до 25 грудня здобувачіосвіти відкривали дверцята, дізнавались цікаву і корисну інформацію зфінансової грамотності та перевіряли отримані знання, виконуючирізноманітні завдання.Адвент-календар наповнений всілякими матеріалами: відеороликами тамайстер-класами, вікторинами Kahoot та фінансовим кросвордом, онлайн-пазлами та розмальовками, і, навіть, рецептом новорічного […]

Перемога наша!

Оголошено підсумки обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст» (наказ НМЦ ПТО у Закарпатській області № 19 від 01.12.2022 р.) І місце – здобувачі освіти з професії швачка Перечинського професійного ліцею, за проєкт “Апсайклінг – нове життя старим речам” (керівник проєкту – викладач біології та екології Малакеєва О.В.) Щиро дякуємо здобувачам освіти, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x