Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 листопада 2021 року  в Україні проходив ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, під гаслом #StreetsForLife#Love30.  Він присвячений обмеженню швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Перечинський професійний ліцей традиційно долучився до  проведення  Тижня, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю учнівської молоді та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. З планом проведення Тижня здобувачів освіти та педагогічний колектив ознайомила заступник директора з НВР Марта Герич.

16 листопада  2021 р. відбулося підведення підсумків та оголошення переможців  IV щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна». Фотороботи  учнів групи №22 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів» Михайло Нодь та Владислав Чулей відзначені сертифікатами про участь у цьому конкурсі (керівники проєктів Сергій Керецман та Еріка Гудак).

17 листопада здобувачі освіти та педагогічний колектив долучилися до  круглого столу “Безпечне освітнє середовище. Організаційні та навчально-методичні аспекти з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах” в онлайнформаті із Zoom-підключенням.

18 листопада, у рамках Тижня, бібліотекар навчального закладу Оксана Кость та викладач охорони праці Еріка Гудак провели  треніг «Безпека на дорозі – безпека життя».

19 листопада здобувачі освіти навчального закладу долучилися до проведення Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

 Протягом Тижня в бібліотеці ліцею діяла тематична виставка «Дорожні знаки для пішоходів».

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x