Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 листопада 2021 року  в Україні проходив ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, під гаслом #StreetsForLife#Love30.  Він присвячений обмеженню швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Перечинський професійний ліцей традиційно долучився до  проведення  Тижня, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю учнівської молоді та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. З планом проведення Тижня здобувачів освіти та педагогічний колектив ознайомила заступник директора з НВР Марта Герич.

16 листопада  2021 р. відбулося підведення підсумків та оголошення переможців  IV щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна». Фотороботи  учнів групи №22 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів» Михайло Нодь та Владислав Чулей відзначені сертифікатами про участь у цьому конкурсі (керівники проєктів Сергій Керецман та Еріка Гудак).

17 листопада здобувачі освіти та педагогічний колектив долучилися до  круглого столу “Безпечне освітнє середовище. Організаційні та навчально-методичні аспекти з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах” в онлайнформаті із Zoom-підключенням.

18 листопада, у рамках Тижня, бібліотекар навчального закладу Оксана Кость та викладач охорони праці Еріка Гудак провели  треніг «Безпека на дорозі – безпека життя».

19 листопада здобувачі освіти навчального закладу долучилися до проведення Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

 Протягом Тижня в бібліотеці ліцею діяла тематична виставка «Дорожні знаки для пішоходів».

Команда Української Волонтерської Служби – громадської організації, яка розвиває культуру волонтерства в Україні та підсилює волонтерів у різних напрямках. Спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством молоді та спорту, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, U-Report та JuniorS запусти проєкт “Шкільний урок волонтерства” Мета якого сформувати в учнівської молоді уявлення про волонтерську діяльність, її […]

У групі N12 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів” було проведено відкритий урок з хімії на тему “Корозія металів. Види корозії: хімічна та електрохімічна. Захист від корозії”. Епіграф уроку “Знати – значить перемагати” спонукав учасників освітнього процесу до активної роботи та взаємодії.Викладачка хімії, біології та екології Олеся Малакеєва звернула увагу учнів насамперед на […]

23 листопада 2023 р. відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів третього курсу з професії «Швачка. Кравець». Конкурс складався з двох етапів – теоретичного і практичного.Під час першого етапу конкурсанти показали свої знання з теорії, виконуючи тестові завдання.Другий етап конкурсу відбувався в швейній майстерні, де здобувачі освіти демонстрували свою професійну майстерність, практичні навички і вміння.Конкурсні матеріали […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x