Акція «16 днів проти насильства!»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства!», яка об’єднує громадян з більш ніж 100 країн світу.

Її мета – сприяти утвердженню ненасильницької ідеології та створити простір (родина – територіальна громада – країна) вільний від усіх форм насильства.

В рамках даної акції, 30.11.2021 року у Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з представниками управління соціального захисту населення Ужгородської РДА (віддалено у м.Перечин) на тему «Стоп насильству над дітьми!».

Мар’яна Бабинець – головний спеціаліст у справах сім’ї та дітей  детально розповіла учасникам зібрання про види насильства, як діяти у випадках насильства та куди і до кого звертатися за допомогою та представила алгоритм дій, а Наталія Маханець – заступник начальника презентувала актуальні відеоролики із сайту Міністерства соціальної політики.

Леся Зизич – практичний психолог ліцею, інформувала присутніх про явище торгівлі людьми, яке тісно пов’язане з проблемою насильства.

Підсумки зустрічі підвела Марта Герич – заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею, яка наголосила, що постраждати від насильства і торгівлі людьми може будь-хто і будь-де, тому варто бути дуже пильними і обачними.

Далі буде…

Команда Української Волонтерської Служби – громадської організації, яка розвиває культуру волонтерства в Україні та підсилює волонтерів у різних напрямках. Спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством молоді та спорту, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, U-Report та JuniorS запусти проєкт “Шкільний урок волонтерства” Мета якого сформувати в учнівської молоді уявлення про волонтерську діяльність, її […]

У групі N12 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Рихтувальник кузовів” було проведено відкритий урок з хімії на тему “Корозія металів. Види корозії: хімічна та електрохімічна. Захист від корозії”. Епіграф уроку “Знати – значить перемагати” спонукав учасників освітнього процесу до активної роботи та взаємодії.Викладачка хімії, біології та екології Олеся Малакеєва звернула увагу учнів насамперед на […]

23 листопада 2023 р. відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів третього курсу з професії «Швачка. Кравець». Конкурс складався з двох етапів – теоретичного і практичного.Під час першого етапу конкурсанти показали свої знання з теорії, виконуючи тестові завдання.Другий етап конкурсу відбувався в швейній майстерні, де здобувачі освіти демонстрували свою професійну майстерність, практичні навички і вміння.Конкурсні матеріали […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x