Акція «16 днів проти насильства!»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства!», яка об’єднує громадян з більш ніж 100 країн світу.

Її мета – сприяти утвердженню ненасильницької ідеології та створити простір (родина – територіальна громада – країна) вільний від усіх форм насильства.

В рамках даної акції, 30.11.2021 року у Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з представниками управління соціального захисту населення Ужгородської РДА (віддалено у м.Перечин) на тему «Стоп насильству над дітьми!».

Мар’яна Бабинець – головний спеціаліст у справах сім’ї та дітей  детально розповіла учасникам зібрання про види насильства, як діяти у випадках насильства та куди і до кого звертатися за допомогою та представила алгоритм дій, а Наталія Маханець – заступник начальника презентувала актуальні відеоролики із сайту Міністерства соціальної політики.

Леся Зизич – практичний психолог ліцею, інформувала присутніх про явище торгівлі людьми, яке тісно пов’язане з проблемою насильства.

Підсумки зустрічі підвела Марта Герич – заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею, яка наголосила, що постраждати від насильства і торгівлі людьми може будь-хто і будь-де, тому варто бути дуже пильними і обачними.

Далі буде…

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x