Акція «16 днів проти насильства!»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства!», яка об’єднує громадян з більш ніж 100 країн світу.

Її мета – сприяти утвердженню ненасильницької ідеології та створити простір (родина – територіальна громада – країна) вільний від усіх форм насильства.

В рамках даної акції, 30.11.2021 року у Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з представниками управління соціального захисту населення Ужгородської РДА (віддалено у м.Перечин) на тему «Стоп насильству над дітьми!».

Мар’яна Бабинець – головний спеціаліст у справах сім’ї та дітей  детально розповіла учасникам зібрання про види насильства, як діяти у випадках насильства та куди і до кого звертатися за допомогою та представила алгоритм дій, а Наталія Маханець – заступник начальника презентувала актуальні відеоролики із сайту Міністерства соціальної політики.

Леся Зизич – практичний психолог ліцею, інформувала присутніх про явище торгівлі людьми, яке тісно пов’язане з проблемою насильства.

Підсумки зустрічі підвела Марта Герич – заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею, яка наголосила, що постраждати від насильства і торгівлі людьми може будь-хто і будь-де, тому варто бути дуже пильними і обачними.

Далі буде…

29.09.2022 р. відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Швачка, кравець».  Розробка та проведення заходів з підвищення рівня освітнього процесу, обговорення питань теорії та практики, навчання та виховання, організація обміну досвідом роботи, впровадження досвіду кращих педагогів з даного напрямку, ознайомлення з новітніми виробничими технологіями, програмним інформаційно-комунікаційним забезпеченням, у тому числі мультимедійними навчальними засобами […]

28.09.2022 року викладач предмета «Спеціальне малювання» Марина ШЕЛЕПЕЦЬ провела відкритий урок на тему «Послідовність виконання замальовок робочих та творчих ескізів чоловічих штанів різних фасонів» у групі №33, з професії «Швачка, кравець» Будинок не зводять без проекту, а одяг не шиють без ескізу, адже виготовлення вбрання – процес творчий, тут важливо не тільки врахувати різні технічні […]

Швачка здатна зі звичайної тканини й кількох ґудзиків створити модний виріб: сукні і спідниці, блузки і брюки, а також постільну білизну, штори і ламбрекени, сумки, чохли для меблів та багато іншого. Професія важлива і потрібна як для держави, так і для дому. Професію “Швачка, кравець” можна здобути в Перечинському професійному ліцеї, а навики швейної майстерності […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x