Акція «16 днів проти насильства!»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «16 днів проти насильства!», яка об’єднує громадян з більш ніж 100 країн світу.

Її мета – сприяти утвердженню ненасильницької ідеології та створити простір (родина – територіальна громада – країна) вільний від усіх форм насильства.

В рамках даної акції, 30.11.2021 року у Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з представниками управління соціального захисту населення Ужгородської РДА (віддалено у м.Перечин) на тему «Стоп насильству над дітьми!».

Мар’яна Бабинець – головний спеціаліст у справах сім’ї та дітей  детально розповіла учасникам зібрання про види насильства, як діяти у випадках насильства та куди і до кого звертатися за допомогою та представила алгоритм дій, а Наталія Маханець – заступник начальника презентувала актуальні відеоролики із сайту Міністерства соціальної політики.

Леся Зизич – практичний психолог ліцею, інформувала присутніх про явище торгівлі людьми, яке тісно пов’язане з проблемою насильства.

Підсумки зустрічі підвела Марта Герич – заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею, яка наголосила, що постраждати від насильства і торгівлі людьми може будь-хто і будь-де, тому варто бути дуже пильними і обачними.

Далі буде…

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Слюсар зі складання металевих конструкцій, електрогазозварник». Одним з питань було обговорення та підготовка матеріалів для участі в ІІ обласному конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

25 грудня члени гуртка Фінансова грамотність відкрили останнідверцята різдвяного адвент-календаря в онлайн-форматі, створеногоНаціональним банком України. Кожного дня з 1 до 25 грудня здобувачіосвіти відкривали дверцята, дізнавались цікаву і корисну інформацію зфінансової грамотності та перевіряли отримані знання, виконуючирізноманітні завдання.Адвент-календар наповнений всілякими матеріалами: відеороликами тамайстер-класами, вікторинами Kahoot та фінансовим кросвордом, онлайн-пазлами та розмальовками, і, навіть, рецептом новорічного […]

Перемога наша!

Оголошено підсумки обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст» (наказ НМЦ ПТО у Закарпатській області № 19 від 01.12.2022 р.) І місце – здобувачі освіти з професії швачка Перечинського професійного ліцею, за проєкт “Апсайклінг – нове життя старим речам” (керівник проєкту – викладач біології та екології Малакеєва О.В.) Щиро дякуємо здобувачам освіти, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x