Всесвітній тиждень грошей 2023 в Україні

Ось і добіг кінця Всесвітній тиждень грошей 2023 в Україні, який тривав два тижні. Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – міжнародна просвітницька акція, спрямована на розширення знань молоді щодо фінансів з метою розбудови впевненого фінансового майбутнього. Фінансова грамотність – це багаж знань і навичок, які формують правильне ставлення до особистих грошей і дозволяють людині приймати ефективні рішення.

Здобувачі освіти та члени гуртка «Фінансова грамотність» Перечинського професійного ліцею взяли активну участь у відзначенні GMW.

У перший день Всесвітнього тижня грошей був оголошений конкурс для учнів: написати оповідання «Вплив фінансових рішень на життя». Надалі, учасники заходів переглянули відеоролики про історію виникнення гривні «Наша гривня» та «Школа платіжної грамотності».  Здійснили віртуальний тур у Музей грошей НБУ, під час перегляду якого відвідувачі у 3D-форматі ознайомилися з експозицієї музею, вітринами та унікальними експонатами. Здобувачі освіти пройшли анонімне опитування з фінансової грамотності, яке підготували фахівці НБУ. Керівних гуртка «Фінансова грамотність» провела тренінг «Формування власного бюджету» та інтерактивну гру «Успішний бюджет». Учасники гри мали можливість закріпити отримані в ході тренінгу теоретичні знання, попрактикуватися у складанні сімейного бюджету та розв’язати фінансовий кросворд. В кінці першого тижня учні також долучилися до вебінару “10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час”.

Другий тиждень розпочався з проведення всеукраїнського конкурсу «Фінанси плануй – Україну будуй». В конкурсі взяли участь члени гуртка «Фінансова грамотність». 29.03.2023 р. викладач спеціальних дисциплін Еріка Гудак провела відкритий урок з фінансової грамотності “Кредит – мої права та обов’язки”. Також учасники заходів Global Money Week  взяли активну участь у інтерактивній грі «Кредитний експрес» та інтерактивних віртуальних іграх Kahoot «Вечірка з фінансової грамотності». У бібліотеці навчального закладу бібліотекар Оксана Кость організувала виставку, присвячену основам фінансової грамотності, яка діяла протягом усього Тижня. Заходи підготувала та провела викладач спецдисциплін, керівник гуртка «Фінансова грамотність» Гудак Еріка Павлівна.

Global Money Week – це весело, корисно та пізнавально!

#ГраНавчанняДобробут #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023.

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x