Відкритий урок

9 лютого 2022 р. викладач професійно-теоретичного циклу Еріка Гудак провела відкритий урок з предмета техніка пошуку роботи на тему «Створення резюме»  у групі № 32 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів». Тема уроку актуальна, адже резюме  в сучасних умовах стало обов’язковим атрибутом працевлаштування. Від того, як буде складений цей документ, залежить майбутня кар’єра шукача роботи.

Під час заняття викладачка використовувала різні методи та технології проведення: словесний, наочний (демонстрація відеоматеріалів та презентації, інтернет-сервісів мультимедійних дидактичних вправ LearningApps,тестування на платформі НаУрок), практичний (виконання інтерактивних вправ з допомогою мобільних ґаджетів здобувачів освіти та інтерактивної дошки jamboard,  створення електронного резюме на сайтах з пошуку роботи), чеклісти «Типові помилки в резюме», аркуші з QR-кодами вправ.

На завершення уроку здобувачі освіти висловлювали свої думки та давали відповіді  на запитання вправи «ЗВІТ»: З – знання (що пам’ятаєте?); В – вміння (що навчилися робити практично?); І – інформація (яку інформацію одержали, які висновки зробили?); Т – творчість (до чого підштовхне заняття у майбутньому?).

До уроку, в режимі онлайн, долучилися представники НМЦ ПТО у Закарпатській області, педагогічні працівники ліцею та здобувачі освіти.

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Слюсар зі складання металевих конструкцій, електрогазозварник». Одним з питань було обговорення та підготовка матеріалів для участі в ІІ обласному конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

25 грудня члени гуртка Фінансова грамотність відкрили останнідверцята різдвяного адвент-календаря в онлайн-форматі, створеногоНаціональним банком України. Кожного дня з 1 до 25 грудня здобувачіосвіти відкривали дверцята, дізнавались цікаву і корисну інформацію зфінансової грамотності та перевіряли отримані знання, виконуючирізноманітні завдання.Адвент-календар наповнений всілякими матеріалами: відеороликами тамайстер-класами, вікторинами Kahoot та фінансовим кросвордом, онлайн-пазлами та розмальовками, і, навіть, рецептом новорічного […]

Перемога наша!

Оголошено підсумки обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст» (наказ НМЦ ПТО у Закарпатській області № 19 від 01.12.2022 р.) І місце – здобувачі освіти з професії швачка Перечинського професійного ліцею, за проєкт “Апсайклінг – нове життя старим речам” (керівник проєкту – викладач біології та екології Малакеєва О.В.) Щиро дякуємо здобувачам освіти, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x