Відкритий урок

9 лютого 2022 р. викладач професійно-теоретичного циклу Еріка Гудак провела відкритий урок з предмета техніка пошуку роботи на тему «Створення резюме»  у групі № 32 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів». Тема уроку актуальна, адже резюме  в сучасних умовах стало обов’язковим атрибутом працевлаштування. Від того, як буде складений цей документ, залежить майбутня кар’єра шукача роботи.

Під час заняття викладачка використовувала різні методи та технології проведення: словесний, наочний (демонстрація відеоматеріалів та презентації, інтернет-сервісів мультимедійних дидактичних вправ LearningApps,тестування на платформі НаУрок), практичний (виконання інтерактивних вправ з допомогою мобільних ґаджетів здобувачів освіти та інтерактивної дошки jamboard,  створення електронного резюме на сайтах з пошуку роботи), чеклісти «Типові помилки в резюме», аркуші з QR-кодами вправ.

На завершення уроку здобувачі освіти висловлювали свої думки та давали відповіді  на запитання вправи «ЗВІТ»: З – знання (що пам’ятаєте?); В – вміння (що навчилися робити практично?); І – інформація (яку інформацію одержали, які висновки зробили?); Т – творчість (до чого підштовхне заняття у майбутньому?).

До уроку, в режимі онлайн, долучилися представники НМЦ ПТО у Закарпатській області, педагогічні працівники ліцею та здобувачі освіти.

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x