Військово-патріотичне виховання молоді

Сьогодні в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч випускників навчального закладу з інструктором відділення рекрутингу та комплектування першого відділу Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасником АТО, в минулому, випускником нашого навчального закладу старшим сержантом Артуром Івановим.

В ході бесіди були обговорені питання військового обліку призовників, навчання у вищих військових навчальних закладах, служба за контрактом.

Адже підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілісності та незалежності України – це складова військово-патріотичного виховання молоді.

Здобувачі освіти активно задавали питання, тому невимушена бесіда  перейшла в конструктивний діалог.

Учні, які зацікавилися темою зустрічі продовжили спілкування з інструктором відділення рекрутингу в Центрі кар’єри в невимушеній обстановці.

Цьогоріч, 19 березня, виповнюється 93 роки  Ліні Василівні Костенко – письменниці, чиє гостре перо заворожує українців своєю правдивістю та патріотизмом. З нагоди відзначення свята, викладачі-філологи Олеся Гарайдич та Оксана Ганич провели урок у формі літературної кав’ярні, присвячений Ліні Костенко, творами якої зачитується вся країна. З метою поглиблення знань учнів про  Ліну Василівну Костенко, викладачі акцентували […]

З метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти в бібліотеці нашого ліцею було проведено літературний ярмарок “Як ми знаємо Шевченка?” Цей захід мав на меті популяризувати творчість видатного українця Т. Г. Шевченка, довести її актуальність, сприяти формуванню інтересу до особистості Кобзаря, до […]

Здобувачі освіти навчальних груп І та ІІ курсів ліцею долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Шевченко в серці кожного українця”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x