Кращий з професії “Швачка, кравець”

Традиційними в ліцеї є проведення конкурсів фахової майстерності, на яких учні демонструють здобуті теоретичні знання та професійні навики, представляють для огляду вироби, деталі вузлів, тощо виготовлені в процесі змагань.

Конкурси професійної майстерності проводяться в ліцеї з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів,  сприянню підготовки здобувачів освіти до максимальної реалізації своїх знань, вмінь та навичок.

9 лютого, серед здобувачів освіти з професії “Швачка, кравець”, відбувся конкурс фахової майстерності на звання “Кращий з професії”.

Учасники, як самі зізнаються, отримали задоволення від змагання, обмінялися корисним досвідом та показали свої професійні навики.

Результати:

1 місце – Чобаня Софія;

2 місце – Мага Надія;

3 місце – Лавер Тетяна.

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професії «Слюсар зі складання металевих конструкцій, електрогазозварник». Одним з питань було обговорення та підготовка матеріалів для участі в ІІ обласному конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

25 грудня члени гуртка Фінансова грамотність відкрили останнідверцята різдвяного адвент-календаря в онлайн-форматі, створеногоНаціональним банком України. Кожного дня з 1 до 25 грудня здобувачіосвіти відкривали дверцята, дізнавались цікаву і корисну інформацію зфінансової грамотності та перевіряли отримані знання, виконуючирізноманітні завдання.Адвент-календар наповнений всілякими матеріалами: відеороликами тамайстер-класами, вікторинами Kahoot та фінансовим кросвордом, онлайн-пазлами та розмальовками, і, навіть, рецептом новорічного […]

Перемога наша!

Оголошено підсумки обласного конкурсу на кращий екологічний учнівський проєкт «Я – екоактивіст» (наказ НМЦ ПТО у Закарпатській області № 19 від 01.12.2022 р.) І місце – здобувачі освіти з професії швачка Перечинського професійного ліцею, за проєкт “Апсайклінг – нове життя старим речам” (керівник проєкту – викладач біології та екології Малакеєва О.В.) Щиро дякуємо здобувачам освіти, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x