Кращий з професії “Швачка, кравець”

Традиційними в ліцеї є проведення конкурсів фахової майстерності, на яких учні демонструють здобуті теоретичні знання та професійні навики, представляють для огляду вироби, деталі вузлів, тощо виготовлені в процесі змагань.

Конкурси професійної майстерності проводяться в ліцеї з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів,  сприянню підготовки здобувачів освіти до максимальної реалізації своїх знань, вмінь та навичок.

9 лютого, серед здобувачів освіти з професії “Швачка, кравець”, відбувся конкурс фахової майстерності на звання “Кращий з професії”.

Учасники, як самі зізнаються, отримали задоволення від змагання, обмінялися корисним досвідом та показали свої професійні навики.

Результати:

1 місце – Чобаня Софія;

2 місце – Мага Надія;

3 місце – Лавер Тетяна.

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x