Літературний ярмарок “Як ми знаємо Шевченка?”

З метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості, розвитку творчих здібностей здобувачів освіти в бібліотеці нашого ліцею було проведено літературний ярмарок “Як ми знаємо Шевченка?”

Цей захід мав на меті популяризувати творчість видатного українця Т. Г. Шевченка, довести її актуальність, сприяти формуванню інтересу до особистості Кобзаря, до національної культури.

Керівник гуртка “Літературна вітальня” Марія Пастеляк та бібліотекар Оксана Кость підготували низку заходів: віртуальні екскурсії до музеїв поета та подорожі по шевченківських місцях. Учні із захопленням переглянути ряд відео, присвячених життєдіяльності та мистецькій творчості Великого Кобзаря. Також глибоко вразила своїм драматизмом інсценізація повісті Степана Васильченка «В бур’янах» , в якій були задіяні вихованці ліцею.

Цікавим для учнів був турнір, який розширив знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка, сприяв вихованню національної самосвідомості, сформував громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка, збагатив словниковий запас учнів.

Т. Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він закликає нас вивчати історію, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України-матері.

Цьогоріч, 19 березня, виповнюється 93 роки  Ліні Василівні Костенко – письменниці, чиє гостре перо заворожує українців своєю правдивістю та патріотизмом. З нагоди відзначення свята, викладачі-філологи Олеся Гарайдич та Оксана Ганич провели урок у формі літературної кав’ярні, присвячений Ліні Костенко, творами якої зачитується вся країна. З метою поглиблення знань учнів про  Ліну Василівну Костенко, викладачі акцентували […]

Здобувачі освіти навчальних груп І та ІІ курсів ліцею долучилися до Всеукраїнського флешмобу “Шевченко в серці кожного українця”

9 березня святкуємо День народження Тараса Шевченка. У дні війни Кобзар як ніколи актуальний. Цей знаменний день розпочався з віртуальної екскурсії до Канівського музею та перегляду документального фільму «Справжній Тарас Шевченко: невідоме про українського генія». До 209 – річчя від Дня народження Шевченка в нашому ліцеї відбулися різноманітні активності. Сьогодні учні написали диктант про Шевченка, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x