“Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє”

20 березня стартував Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2023), у якому щороку беруть участь понад 100 країн світу. Офіційний координатор кампанії в Україні – Національний банк України, який є  членом OECD/INFE.

Всесвітній тиждень грошей – щорічна всесвітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості у майбутньому.

Перечинський професійний ліцей долучився до відзначення  Всесвітнього тижня грошей, підготувавши ряд заходів: відкриті уроки, тренінги, інтеративні ігри, віртуальні екскурсії, перегляд відеороликів.  

В рамках проведення Всесвітнього тижня грошей  серед здобувачів освіти оголошено конкурс «Гроші та добробут у моїй країні», завдання якого: написати до 30 березня коротке художнє оповідання на тему «Вплив фінансових рішень на життя».

 Долучайтесь до заходів Global Money Week 2023 #ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2023,  #PlanYourMoney,  #PlantYourFuture,  #GMW2023! Буде цікаво!

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x