EASY ENGLISH

Усім відома істина: якщо час промайнув швидко – це означає, що він проведений із користю і був насичений лише приємними подіями та позитивними емоціями. Саме таким і був тиждень англійської мови в ліцеї під назвою “EASY ENGLISH”, який підготувала і провела Оксана ГАНИЧ, викладач англійської мови в Перечинському професійному ліцеї.

Англійська мова є міжнародною мовою спілкування. Це мова туризму, бізнесу, науки і прогресу. Вже зараз англійська мова є невідʼємною частиною нашого життя. Вона проникає в наше життя через кінематограф, продукти експорту та імпорту.

Кожен день тижня був заповнений цікавими подіями. Все це дозволило сформувати інтереси учасників, розширити коло застосування отриманих знань. Тиждень англійської мови надав можливість учням на практиці застосувати свої знання, незалежно від їх рівня, і надав можливість перевірити свої сили в опануванні іноземної мови. Головним принципом цього тижня стало залучення вихованців до усіх запланованих  заходів, а саме:

переглянути мотивуюче відео «5 Reasons to Learn English», поспілкуватися в чаті з видатними постатями, переглянути фільми мовою оригіналу (English), вивчати мову з безкоштовним додатком “Mooveez”.

Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів здобувачів освіти, і показав, що сучасні учні знають, люблять і хочуть вивчати англійську мову.

Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови.

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x