Змагалися швачки

9 травня 2023 р. відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів першого курсу з професії «Швачка. Кравець». Конкурс складався з двох етапів – теоретичного і практичного.

Перший етап проводився  в кабінеті спеціальних дисциплін, де конкурсанти показали свої знання з теоретичного матеріалу виконуючи тестові завдання.

Другий етап конкурсу відбувався в швейній майстерні, де здобувачі освіти демонстрували свою професійну майстерність, практичні навички і вміння.

Конкурсні матеріали підготували: викладач спеціальних дисциплін Ганна ДУДАШ та майстри виробничого навчання Оксана ПЕКАР і Мар’яна ФІРЦАК.

Саме такі заходи є найбільш ефективними на шляху удосконалення професійної освіти, розвитку творчої активності учнів, сприяють популяризації професії, зародженню нових ідей.

За результатами конкурсу фахової майстерності  та на підставі рішення журі визначено переможців:

І місце – Мар’яна ГОЛОСНЯК;

ІІ місце – Валентина ЧУМА;

ІІІ місце – Софія ЛЕШАНИЧ та Анастасія ГАНУСИЧ. 

Бажаємо учням нових перемог і звершень!!!

 

У рамках Тижня професійної освіти, 25 травня 2023 року, в Перечинському професійному ліцеї відбулася зустріч з учнями випускних класів Порошківського загальноосвітнього закладу середньої освіти Тур’я-Реметівської сільської ради Ужгородського району. Здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з умовами навчання та проживання в ліцеї. Оглянули навчальні приміщення та виробничі майстерні, а найбільш шустрі учні навіть спробували виконувати певні […]

Невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу для здобувачів освіти є проходження виробничої практики на підприємстві. Виробнича практика наближає майбутніх спеціалістів до реалій виробництва, готує до професійної діяльності, надає можливість в подальшому відчувати себе впевненішими на вимогливому ринку праці. Контроль за проходженням виробничої практики здійснюють майстри виробничого навчання .

Із 15 по 21 травня 2023 року в Україні проходив 7-й Глобальний тиждень безпекидорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Тиждень присвяченийпереосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасниківдорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів вело- та електротранспортом.У рамках відзначення Всеукраїнського тижня безпеки зі здобувачами освітиорганізовано та проведено ряд інформаційних заходів, […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x